Tahakküm

Görsel 1
KitabevimdenPuan : 2.312.300
Fiyat:
24,34 TL
"Çünkü her insan öldürür sevdiğini, gene de ölmez insan…”

Çünkü sözcükler örseler ruhumuzu ve cehennemi önce dünya hayatında yaşarız bu yüzden. Ama ölmeyiz yine de, derin yaralar alsak dahi sözcüklerin gücüyle iyileşiriz. Otorite, tahakküm –artık ne derseniz o güç gösterisine-nasıl etkiliyorsa toplumu ve içine çekiyorsa bireyi, Funda Özsoy Erdoğan tespit ediyor detaylara inerek Tahakküm romanında.
Kahramanları yaralı, yaralayanların kendisi dahi yaralı bir roman Tahakküm. Ama sözcüklerin gücüne inanırsak, yaratılan ilk insanın bilincine yüklenen kelama; iyileşmek, bengi dönüşü kırmak mümkün. Sanat bunun için var, edebiyat bunun için var, Tahakküm bunun için yazılmış bir roman. Cenneti ve cehennemi dahi içinde barındırırken dünya kucaklanmak ister zira; yaralı bilinç hiçbir şeyin tesadüf olmadığını idrak etmek ister.
İşte bu yüzden, tam da bu yüzden sözcüklerinize dikkat edin diyor yazar; o sözcükler gün gelir düşünceleriniz olur, düşünceleriniz duygularınızı şekillendir ve karakteriniz olur, karakterinizse kaderiniz olur…

Funda Özsoy Erdoğan, hikâye kitaplarından ve denenmiş denemelerinden sonra bu sefer insanın varoluşunu anlamlandırmaya çalışan bir romanla okuyucusunu selamlıyor.

Ürün Adı: Tahakküm
Ürün Kodu: 9786051558370
Yazar: Funda Özsoy Erdoğan
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 166
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786051558370
MarkaÖtüken Neşriyat
Stok DurumuVar
9786051558370era

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.