Karınca İncitmez Artur Balyan?ın Tuhaf İntikam Planı

Görsel 1
KitabevimdenPuan : 2.490.900
Fiyat:
40,00 TL
İndirimli Fiyat (%34,5) :
26,22 TL
Kazancınız 13,78 TL
Bugün zamanın ruhu, “Karınca İncitmez Artur Balyan’ın Tuhaf İntikam Planı” kadar tekinsiz, Alper Bilgili’nin melez ve gayrimeşru aforizmaları kadar değişken, Bilge Abd el-Musavvir'in sözleri kadar düşündürücü, günümüzün insan varlığı kadar “modern bir kral çıplak hikâyesi” aslında. Alper Bilgili ne güzel dile getirmiş umutları, yalanları, şefkatleri, çılgınları, mutluları, mutsuzları ve hezeyanları. Bir bilim insanına kurgu çok yakışmış doğrusu. Sosyolojiden öyküye, siyasetten dünyaya, insandan aşka, barıştan zulme, deliden özgüre ayrıcalıklı bir kurgu okumak için zihninizi Artur Balyan’a hazırlayın.
Prof. Dr. Uğur Batı
Yazar


Yazar Hakkında:

1980 yılında doğdu. 1999 yılında Denizli Anadolu Lisesi’nden, 2004 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Aynı bölümde Yüksek Lisans çalışmalarını tamamladı. Amsterdam Vrije Üniversitesi’nde sosyoloji ve antropoloji dersleri aldı. Doktora derecesini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde yazdığı “Sosyal Etkenlerin Bilimsel Bilginin Oluşumundaki Rolünün Analizi: Kuhn ve Güçlü Program Örneği” başlıklı teziyle 2013 yılında elde etti. Post-doktora çalışmalarını İngiltere’de, Leeds Üniversitesi’nde, bilim tarihi ve bilim felsefesi alanlarında sürdürdü. Doçentlik derecesini bilgi ve bilim sosyolojisi alanındaki çalışmaları ile elde etti. Akademik makaleleri ve değerlendirmeleri British Journal for the History of Science, Studies in History and Philosophy of Biological and Biomedical Sciences, Annals of Science ve Scottish Journal of Theology gibi prestijli dergilerde yayımlanan Alper Bilgili, İngiliz Bilim Tarihi Topluluğu (The British Society for the History of Science) Uluslararası Danışma Kurulu üyesidir. Alper Bilgili halen Acıbadem Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Alper Bilgili’nin Bilim Ne Değildir ve Darwin ve Osmanlılar isimli iki kitabı daha bulunmaktadır. Alper Bilgili, evli ve bir çocuk babasıdır.

Kullanılan Reklam Mecraları: Instagram, Twitter, Facebook, website.

Sosyal medyada aktif olan Alper Bilgili’nin yaklaşık 14,6 bin Instagram takipçisi ve 7,8 bin Twitter takipçisi bulunmaktadır.


Kitapla Alakalı Anahtar Kelimeler:
• Edebiyat
• Deneme
• Hikâye


Ürün Adı: Karınca İncitmez Artur Balyan’ın Tuhaf İntikam Planı
Ürün Kodu: 9786055830984
Yazar: Alper Bilgili
Basım Yılı: 2020
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 96
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786055830984
MarkaVadi Yayınları
Stok DurumuVar
9786055830984ea

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.