Kapattık Kardeşim

Görsel 1
KitabevimdenPuan : 1.267.300
Fiyat:
13,34 TL
Sınırlı Sayıda
“Sen ne zaman bamya yapsan kötü şeyler oluyor görmüyor musun? Bırak bamya yemeyelim. İnsan hayatının kopuş noktalarında bamya olabilir mi? Sen bamya yaptın diye babam ölebilir mi? Sen bamya yaptın diye abimin sevdiği kadın başkasıyla evlenebilir mi? Sen bamya yaptın diye Ada siktir olup gidebilir mi? Sen bamya yaptın diye şut direkten dönebilir mi? Ama oluyor anne işte. Bırak artık bamya yapmayı.”

“Babam devrimle ilgili kitapları samanlıkta saklıyordu. Karl Marx gelse ve kirlerinin samanlıkta sakladıg?ını bilse, utancından yerin dibine girerdi.”

“S¸u aralar güvensizlik çok moda anne, haberin olsun. Gümüs¸ dolu vitrin önünde çekilen çocukluk fotog?rafımı koynuna koyabilirsin.

Kıskanç koms¸ulara ve onların dünyayı kurtaramayacak bas¸arılı çocuklarına dag?ıtabilirsin her ziyaretlerinde.”

Bodrum Kat, Ayı ve Aksi gibi dergilerin kuruluşunda yer alan Özgür Akkaya’nın kaleme aldığı, on dokuz absürt öyküden oluşan Kapattık Kardeşim, yüzünüzde hüzünle karışık bir tebessüm oluştururken sizi mutlu olduğunuz kaldırımdan yürümeye davet ediyor. Bu daveti kabul etmek ya da dünyanın yuvarlaklığını sorgularken benliğinizi kederlere salmak sizin elinizde! Kimsenin eceliyle ölmediği yerlere, bir çizgi filmi bitirip öbürünün jeneriğini heyecanla izlemeye koyulduğumuz, gururun, içi demli çay dolu viski şişelerinin ve anne dantellerinin en demode olduğu zamanlara, götürecek olan hikâyeleri bir çırpıda okuyacaksınız!Ürün Adı: Kapattık Kardeşim
Ürün Kodu: 9786056785993
Yazar: Özgür Akkaya
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 136
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786056785993
MarkaKüsurat Yayınları
Stok DurumuVar
9786056785993ery

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.