Huzurlu Ebevyn Mutlu Çocuk

Görsel 1
KitabevimdenPuan : 5.872.900
Fiyat:
70,00 TL
İndirimli Fiyat (%11,7) :
61,82 TL
Kazancınız 8,18 TL
Özgeçmiş

Dr. Laura Markham
Dr. Laura Markham, Aha! Moments web sitesinde, AhaParenting.com, baş editör olarak, ebeveynler için bebeklik ve çocukluk dönemi hakkında yazılar yazıyor. Doktora derecesini Kolumbiya Üniversitesi’nden, Klinik Psikoloji alanında aldı ve ebeveyn koçu olarak birçok aile ile çalıştı. İki çocuk annesi olan Dr. Laura hem ebeveynleri hem de çocukları destekliyor. Çocuk yetiştirme ve ebeveynlik gibi konular hakkında yazdığı onlarca makalesi web sitelerinde, dergilerde yer edindi. Dr. Laura eşi ve çocuklarıyla beraber New York’ta yaşıyor.

Gökçe Dereci Konakcı
1979 yılında Istanbul'da doğan Gökçe Dereci Konakcı (GDK) 2003 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 2009 yılında Kulak Burun Boğaz Uzmanı olmuştur. Halen KBB Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve 5 yaşında bir çocuk annesi olan Konakcı'nın gençlik yıllarında psikolojiye olan ilgisi oğlunun doğumu ile birlikte çocuk gelişimi ve psikolojisine yönelmiştir. Dünyanın değişiminin ancak kendi evimizdeki, ilişkilerimizdeki değişimle başlayabileceğini düşünen Konakcı, bu kitapta anlatılan çocuğa yaklaşım biçiminden etkilenerek Türkiye'de bundan geniş kitlelerin faydalanmasını ummaktadır.


ARKA KAPAK YAZISI

Yaratıcı ve huzurlu ebeveynler olmak istiyoruz ama çalkantılı kültürümüz ve gergin zamanlarımız bunu çok zor hale getiriyor. Bazen kendi duygularımıza ve üzerimizde hissettiğimiz baskılara o kadar saplanmış oluyoruz ki, çocuklarımızın neden olduğu en ufak bir aksilik bile bizi uçurumun eşiğine getirebiliyor. Ve uçurumdan aşağı yuvarlanırken, daha iyi ebeveynler olabilmek için neler yapmamız gerektiğini ezbere sayıp dökebiliriz: daha sabırlı ve daha az gergin olmak, bağırmamak, daha yüreklendirici ve destekleyici olmak.

Huzurlu Ebeveyn, Mutlu Çocuklar, bize, başarılı ebeveynliğin sırrını veren bir kitap. Her biri açık, pratik ve ilham verici olan bölümlerden birini okuyalım ve Dr. Laura Markham bize ruhlarımızı yenileyerek; çocuklarımıza, bizden arta kalanları değil, onlara verebileceğimizin en iyisini nasıl vereceğimizi göstersin. “Huzurlu Ebeveynler Mutlu Çocuklar Yetiştirir” gibi bölümler, bize bu derin ama sıklıkla görmezden gelinen gerçeği hatırlatıyor.Ürün Adı: Huzurlu Ebevyn Mutlu Çocuk
Ürün Kodu: 9789751040121
Yazar: Laura Markham
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 272
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789751040121
Markaİnkılap Kitabevi
Stok DurumuVar
9789751040121er

İletişim:
0(544) 967 24 26--0(346) 225 37 50
Sevkiyat Depo 1 :Çobançeşme MahOrman Sokak No: 27/1 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul
Sevkiyat Depo 2 :Çobançeşme Mh.Mithatpaşa Cd.Çelik Sk.No:10 Bahçelievler/İSTANBUL

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.